Bekir Ağırdır Zorlu Enerji’nin yönetiminden ayrıldı

Türkiye’nin Konda Araştırma ve Danışmanlık şirketinin genel müdürü olarak tanıdığı Bekir Ağırdır, aslında iş dünyasında iyi bilinen bir isim… ODTÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Ağırdır; kariyeri boyunca Bilsan Bilgisayar, Meteksam, Printaş Bilgisayar Malzemeleri ve Basım Sanayi, Atılım Kağıt ve Defter Sanayi, PMB Akıllı Kart ve Bilgi Teknolojileri gibi şirketlerde üst düzey yöneticilik yaptı.

2022 yılında Konda’daki görevini bırakan Bekir Ağırdır, hali hazırda da birçok şirketin yönetim kurulunda üye olarak görev yapıyor. Zorlu Enerji Elektrik Üretim, Vestel Elektronik, Vestel Beyaz Eşya, Anadolu Efes Biracılık ve Malt Sanayii ile Migros, Ağırdır’ın yönetim kurulunda yer aldığı şirketler…

KAP’A İSTİFASI BİLDİRİLDİ

Bu şirketlerden Zorlu Enerji Elektrik Üretim, KAP’a bir açıklama yaptı ve Bekir Ağırdır’ın istifa ettiğini bildirdi. Açıklamada, “Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. bağımsız yönetim kurulu üyemiz Bekir Ağırdır 16.04.2024 tarihi itibarı ile kendi isteği ile bağımsız yönetim kurulu üyeliği görevinden istifa etmiştir” denildi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir